Zaznacz stronę

Pogrzeby Wrocław

Usługi pogrzebowe Wrocław

Przedstawiamy zakłady pogrzebowe w mieście Wrocław zajmujące się kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowych. Bogata historia działalności oraz szeroki wachlarz usług takich jak sale pożegnań, karawany czy krematoria sprawiają, że organizacja pogrzebu we Wrocławiu jest szybka oraz kompleksowa. Obsługa zakładów dokłada wszelkich starań aby odciążyć rodzinę w dopełnianiu formalności pogrzebowych a oferta przygotowywana jest indywidualnie do wymagań klienta.

Zakład Pogrzebowy
Olimp

Zakład Pogrzebowy
Witwicka

Zakład Pogrzebowy Roch&Abel

Zakłady pogrzebowe Wrocław

Na terenie Wrocławia funkcjonuje bardzo wiele zakładów pogrzebowych. Na naszej stronie chcielibyśmy wyróżnić trzy zakłady pogrzebowe, które kompleksową organizacją uroczystości pogrzebowej zajmą się za Ciebie, a są to :

Zakład pogrzebowy Olimp

Olimp to firma z wieloletnim doświadczeniem, świadcząca usługi pogrzebowe na bardzo wysokim poziomie przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zakłady mieszczą się we Wrocławiu i Strzelinie. Na stronie internetowej znaleźć można wiele przydatnych informacji i porad oraz aktualne e-nekrologi. Zakres usług jest bardzo szeroki, są to miedzy innymi pogrzeby tradycyjne, pogrzeby świeckie, kremacja, transport a także szeroka oferta urn, trumien i wysokiej jakości nagrobków. Doświadczeni pracownicy służą również radą i pomocą podczas załatwiania ważnych formalności.

Zakład pogrzebowy Witwicka

Zakład pogrzebowy Witwicka świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie, w czym pomaga długoletnia tradycja i blisko 50-letnie doświadczenie w branży pogrzebowej. Zakład pomaga w organizacji ostatniego pożegnania we Wrocławiu oraz na terenie całego województwa dolnośląskiego. W szerokiej ofercie firmy są pochówki z trumną jak i urną, świeckie oraz wyznaniowe zlokalizowane na dowolnym cmentarzu w obszarze województwa. W razie chęci zgłoszenia przewozu zmarłych do pomieszczeń chłodniczych zakład jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę.

I Oddział we Wrocławiu

ul. Borowska 254
50-558 Wrocław

+48 71 889 00 60
+48 691 445 832

II Oddział we Wrocławiu

Kościuszki 67/1A
50-008 Wrocław

+ 48 71 889 00 60
+48 691 22 02 03

Zakład pogrzebowy Roch&Abel

Zakład Roch&Abel świadczy usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Firma jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Zakład pogrzebowy zapewnia transport zwłok oraz możliwość kremacji, a także oferuje duży wybór urn, trumien, zniczy oraz kwiatów. Firma z wielką starannością wykonuje usługi pogrzebowe poprzez realizację pochówków, zarówno w formie tradycyjnej, jak i urnowej. Indywidualne podejście do każdego pogrzebu, korzystne ceny oraz oprawa uroczystości zgodna z wolą rodziny zmarłego to cechy, które są charakterystyczne dla firmy od wielu lat.

Blog

Zachęcamy do zapoznania się z innymi informacjami oraz ofertą kompleksowych usług pogrzebowych we Wrocławiu.

Transport zwłok z zagranicy do Wrocławia

Transport zwłok z zagranicy do Wrocławia

Mieszkańcy Wrocławia, którzy pragną sprowadzić zmarłego z zagranicy, mogą zwrócić się do prezentowanych w serwisie Pogrzeby Wrocław zakładów pogrzebowych z Wrocławia lub zgłosić się do firmy specjalizującej się w dziedzinie międzynarodowych przewozów zmarłych. Godna...

Wsparcie rodziców pogrążonych w żałobie

Wsparcie rodziców pogrążonych w żałobie

Uważamy, że każdy zasługuje na godne pożegnanie Bliskich. Szczególnie gdy tym Bliskim niestety jest dziecko, które nie miało szansy poznać swoich rodziców. To smutne zdarzenie niestety dotyka wiele rodzin. Chcąc być dla nich wsparciem, 23 marca o godzinie 15:20 na...

Gdzie znaleźć zakłady pogrzebowe we Wrocławiu?

Gdzie znaleźć zakłady pogrzebowe we Wrocławiu?

Wrocław jest prężnie rozwijającym się miastem pod względem ilości mieszkańców i w obszarach usług dla nich. Przez ostanie lata powstało dużo firm świadczących swoje usługi, z różnych branż, w tym w branży pogrzebowej. Sektor...