Zaznacz stronę

Transport zwłok z zagranicy do Wrocławia

utworzone przez | mar 7, 2024

Mieszkańcy Wrocławia, którzy pragną sprowadzić zmarłego z zagranicy, mogą zwrócić się do prezentowanych w serwisie Pogrzeby Wrocław zakładów pogrzebowych z Wrocławia lub zgłosić się do firmy specjalizującej się w dziedzinie międzynarodowych przewozów zmarłych. Godna polecania firma GLOB DREJKA obsługuje w aspekcie przewozu zmarłych z zagranicy również Wrocław i całe woj. dolnośląskie. Firma zdobyła zaufanie klientów przez 30 lat swojej działalności na terenie całej Europy a także innych kontynentów. Realizuje kompleksowo usługi związane z transportem zwłok z Wrocławia do innych krajów jak i  z zagranicy do Wrocławia. Zaletą firmy Glob Drejka jest jej specjalizacja w przewozach międzynarodowych, znajomość rynków i procedur w innych krajach. Zawsze dopełnia ona w imieniu rodzin wszelkich pozwoleń i formalności, tak aby ceremonia pogrzebowa odbyła się bez przeszkód. Firma słynie z tego, że trzyma się raz ustalonej ceny i posiada jedną z lepszych w tej części Europy relację ceny do jakości usług międzynarodowego transportu zwłok.

Kremacje za granicą i przewóz urny do Wrocławia

W celu minimalizacji kosztów przewozu zwłaszcza z odleglejszych miejsc np. innych kontynentów, gdy trzeba dokonać go drogą lotniczą firma oferuje możliwość dokonania kremacji poza granicami Polski. Zdarza się, że transport samej urny z prochami pomimo kosztu dodatkowej kremacji poza granicami kraju- jest tańszy. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji. 

Ze względu na międzynarodowe partnerstwa firma oferuje usługi międzynarodowej kremacji zmarłych opatrzonej certyfikatami. Niezbędne informacje o tym rozwiązaniu znajdują się na stronie  https://kremacja-zwlok.co.uk. Wszystko zależy od konkretnej sytuacji, koniecznych formalności i odległości do pokonania.

Przewóz zwłok z zagranicy do Wrocławia

Firma GLOB DREJKA nie tylko zajmuje się transportem zmarłych oraz dostarcza akcesoria pogrzebowe takie jak specjalistyczne trumny z wkładem metalowym oraz urny. Przedsiębiorstwo wykonuje świadczy także tłumaczenia przysięgłe dokumentów oraz pomoc prawnika. Wszystkie informacje o dostępnym wachlarzu usług transportu zwłok z zagranicy do Wrocławia i okolic znajdują się na oficjalnej stronie firmy https://drejka.pl.

Doświadczony zespół ekspertów z firmy GLOB DREJKA zapewnia sprowadzenie zwłok do Wrocławia drogą lądową, morską, czy lotniczą. W celu uzyskania bezpłatnych porad lub wyceny przewozu zmarłych udostępniony został całodobowy numer telefonu: (+48) 604 559 569.


Całodobowy transport zwłok z zagranicy do Wrocławia

Firma GLOB-DREJKA

ul. Liliowa 11, 06-200 Maków Mazowiecki

Całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem: 604 559 569