Zaznacz stronę

Zakład pogrzebowy we Wrocławiu, który pomaga rodzinom w żałobie

utworzone przez | mar 7, 2022

Zakład pogrzebowy Wrocław Witwicka wie, że odejście bliskiej osoby zawsze odciska ogromne piętno na każdej sferze życia. Pozostawia pustkę, której nic ani nikt nie jest w stanie wypełnić. Mimo niedającego ująć się w słowach smutku jesteśmy zmuszeni stawić czoła wszelkim formalnościom, związanym z pochówkiem osoby zmarłej. Warto wówczas skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu, który zajmie się kwestiami urzędowymi i organizacją pogrzebu, uwzględniając każde oczekiwania klienta. Zakład Pogrzebowy WITWICKA Wrocław – firma z wieloletnim doświadczeniem i dużą wiedzą, pomoże w kompleksowy sposób zorganizować ostatnie pożegnanie i zadbać o każdy element uroczystości, oddając w tym dniu w należyty szacunek osobie zmarłej.

Szeroka oferta świadczonych usług

Zakład Pogrzebowy WITWICKA Wrocław, wychodzi naprzeciw wszelkim oczekiwaniom rodziny zmarłego, zobowiązując się do taktownego wykonania próśb zgodnie z ich wolą. Firma zajmuje się organizacją pochówku zarówno w obrządku świeckim, jak i wyznaniowym. Ceremonia bez symboli religijnych odbywa się w eleganckiej kaplicy. Przewodzi jej mistrz ceremonii, który może wygłosić specjalną, pożegnalną mowę, uprzednio ustalając jej treść z bliskimi. Na prośbę klienta zakład zapewnia również oprawę muzyczną i florystyczną. Ostatnie pożegnanie może również zostać zorganizowane w obrządku wyznaniowym wszystkich wyznań, zgodnie z ich tradycją i symbolami. Pogrzeby organizowane są z trumną oraz wedle woli – z urną. W sklepie dostępne są wszelkie akcesoria funeralne – trumny w stylu amerykańskim oraz włoskim z lakierowanego drewna i urny pogrzebowe, wykonane z metalu, kamienia i drewna. Oferta została wzbogacona o możliwość transmitowania pogrzebów online. Takie rozwiązanie skierowane jest do tych, którzy z różnych względów nie mogą pojawić się na uroczystości i pożegnać bliskiej sobie osoby.

Zakład pogrzebowy Wrocław – formalności w rękach jednej firmy

Pracownicy zakładu oferują wszelką pomoc, od samego początku przejmując na swe barki większość obowiązków. Pomagają uzyskać zgodę administracji cmentarza, zasiłek pogrzebowy, akt zgonu i zająć się wszelkimi prawnymi kwestiami. Wykwalifikowany personel świadczy kompleksowe wsparcie w tym trudnym czasie, wyciągając w stronę klienta swą pomocną dłoń. Zakład Pogrzebowy WITWICKA Wrocław oferuje usługę sprowadzania zwłok zza granicy – Anglii, Czech, Słowacji oraz Austrii. W tym przypadku firma także przejmuje na siebie wszelkie formalności, związane z zagranicznymi wymogami transportu ciała. Przy użyciu nowoczesnego sprzętu i działaniu w oparciu o prawo sanitarne, zakład świadczy usługi związane z ekshumacją zwłok. Samodzielnie wykonuje prace cmentarne i zapewnia usługi kamieniarskie, cechujące się najwyższą jakością. Pracownicy dbają o to, aby nagrobek był nie tylko zgodny z oczekiwaniami wizualnymi, ale był również trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. Wszyscy zdają sobie sprawę, że śmierć przychodzi w nieoczekiwanym momencie, i nikt z nas nie zna dnia ani godziny. Z tego też względu, personel zakładu dostępny jest siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Zapewnia transport zmarłych z domów, hospicjów czy szpitali do chłodni i udziela wszelkich wskazówek dotyczących dalszego postępowania.